Показано 1–12 із 22
Фільтр по ціні
Balody
3D Конструктор Кіт Balody (16036)
Артикул:
16036
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Кіт |
| Кількість деталей (шт.) | 1300 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 23 см x 18 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Кіт Balody (16037)
Артикул:
16037
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Кіт |
| Кількість деталей (шт.) | 1390 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 22 см x 18 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Кіт Balody (16038)
Артикул:
16038
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Кіт |
| Кількість деталей (шт.) | 1300 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 23 см x 18 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Кіт Balody (16038) (Без коробки)
Артикул:
16038-1
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Кіт |
| Кількість деталей (шт.) | 1300 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 23 см x 18 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Пакет (без коробки) |
3D Конструктор Макс (Джек-Рассел-тер’єр) із “Секрети домашніх тварин” Balody (16013)
Артикул:
16013
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 2100 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 23.7 см x 19.2 см x 12 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Пес Коргі Balody (16043)
Артикул:
16043
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 1380 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 18.5 см x 15.5 см x 8.5 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор пес Тер’єр Макс із “Секрети домашніх тварин”, 1350 деталей Balody (16064)
Артикул:
16064
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 1350 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 20 см x 9 см x 17 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Пес Хаскі Balody (16042)
Артикул:
16042
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 1900 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 21 см x 23 см x 9 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Такса Бадді із “Секрети домашніх тварин” Balody (16014)
Артикул:
16014
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 2100 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 24 см x 19.2 см x 12 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Такса Бадді із “Секрети домашніх тварин” Balody (16014) (Без коробки)
Артикул:
16014-1
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 2100 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 24 см x 19.2 см x 12 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Пакет (без коробки) |
3D Конструктор Чорно-білий Кіт Balody (16039)
Артикул:
16039
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Кіт |
| Кількість деталей (шт.) | 1390 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 28 см x 14 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Ангел Патрік Стар із Губки Боба Balody (18384)
Артикул:
18384
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 1134 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 16 см x 11.3 см x 13.7 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
