Показано 13–22 із 22
Фільтр по ціні
Balody
Конструктор Будинок-Ананас Губки Боба Balody (16330)
Артикул:
16330
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 3197 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 19.8 см x 12.1 см x 12.2 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Губка Боб Balody (18379)
Артикул:
18379
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 694 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 13.5 см x 8 см x 15 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Губка Боб у новорічній шапці Balody (18381)
Артикул:
18381
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 782 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 13.5 см x 8 см x 9.2 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Губка Боб-Пірат зі скринею Balody (18446)
Артикул:
18446
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 1634 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 18.4 см x 16.7 см x 10.4 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Красті Краб з Губки Боба Balody (16332)
Артикул:
16332
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 2031 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 23.1 см x 11.8 см x 17.5 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Містер Крабс з Губки Боба Balody (18386)
Артикул:
18386
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 805 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 14.9 см x 8 см x 14.8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Патрік Стар з Губки Боба Balody (18383)
Артикул:
18383
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 1179 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 18 см x 14 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Патрік Стар-Пірат з Губки Боба Balody (18447)
Артикул:
18447
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 1778 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 16 см x 19 см x 9.9 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Равлик Ґері з Губки Боба Balody (18388)
Артикул:
18388
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 513 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 8 см x 8 см x 8.6 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Сквідвард із Губки Боба Balody (18385)
Артикул:
18385
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 877 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 21.2 см x 8 см x 9.4 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
