Показано 61–72 із 170
Фільтр по ціні
Бренд
GigoGigo 1
Accessories
Інтерактивний робот з голосовим керуванням – AT-ROBOT (зелений, озвуч.укр.)
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
1295,00 ₴
Артикул:
AT001-02-UKR
| Вага | 0,45 кг |
|---|---|
| Розміри | 20 × 14 × 16 см |
| Бренд | AT-Robot |
| Производитель | IMG TOYS CO.,LTD |
| Цвет | Зеленый |
| Батареи | батар.3 од./AAA/змінн./не входять до комплекту |
| Материал | комбіновані матеріали: пластик, метал, гума |
| Интересно играть в возрасте до | 9 лет |
| Пол | Оба |
| Возвраст | від 3 років |
| Страна производства | КНР |
| Комплект | 1 робот, 1 інструкція |
Інтерактивний робот з голосовим керуванням – AT-ROBOT (зелений, озвуч.укр.)
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
1295,00 ₴
Артикул:
AT001-02-UKR
| Вага | 0,45 кг |
|---|---|
| Розміри | 20 × 14 × 16 см |
| Бренд | AT-Robot |
| Производитель | IMG TOYS CO.,LTD |
| Цвет | Зеленый |
| Батареи | батар.3 од./AAA/змінн./не входять до комплекту |
| Материал | комбіновані матеріали: пластик, метал, гума |
| Интересно играть в возрасте до | 9 лет |
| Пол | Оба |
| Возвраст | від 3 років |
| Страна производства | КНР |
| Комплект | 1 робот, 1 інструкція |
Кільце – зубогриз “Сонечко”охолоджуюче (від 3 місяців) (1 шт)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
217,00 ₴
Артикул:
37073
| Бренд | Nip |
|---|
Кільце – зубогриз “Сонечко”охолоджуюче (від 3 місяців) (1 шт)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
217,00 ₴
Артикул:
37073
| Бренд | Nip |
|---|
Конструктор “БанБао сіті” (229 елм.) Пожежний автомобіль
Оцінено в 0 з 5
В наявності
450,00 ₴
Артикул:
7131
| Бренд | ТМ “Banbao” |
|---|
Конструктор “Пожежники” (148 елм.) Пожежний джип
Оцінено в 0 з 5
В наявності
436,00 ₴
Артикул:
7106
| Бренд | ТМ “Banbao” |
|---|
Конструктор “Швидкісні гонки” (219 елм.) Автомийка
Оцінено в 0 з 5
В наявності
398,00 ₴
Артикул:
8639
| Бренд | ТМ “Banbao” |
|---|
Конструктор “Швидкісні гонки” (231 елм.) Лабораторія випробовувань
Оцінено в 0 з 5
В наявності
398,00 ₴
Артикул:
8631
| Бренд | ТМ “Banbao” |
|---|
Конструктор “Швидкісні гонки” (234 елм.) Ремонт автомобіля
Оцінено в 0 з 5
В наявності
398,00 ₴
Артикул:
8635
| Бренд | ТМ “Banbao” |
|---|
