Показано 13–24 із 763
Фільтр по ціні
Бренд
- Baby Team 6
BestwayBestway 1- Defa 1
GigoGigo 4- KidKraft 1
- LEGO 2
Viga ToysViga Toys 9
ЮНИКАЮНИКА 1- Balody 22
- Feimibox 2
- Fuggler 6
- G 8
- Keep My Specialty 1
- Keeppley 3
- Kopf 2
- Koruit 26
- LeYi 3
- MJI 8
- Oenux 23
- Sembo 6
- Sembo Block 3
- Sluban 6
- TV 2
- Wangao 3
- Wekki 1
- World Minifigures 1
- XINH 21
Color
Рухома частина
Магазин
3D Конструктор Макс (Джек-Рассел-тер’єр) із “Секрети домашніх тварин” Balody (16013)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
16013
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 2100 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 23.7 см x 19.2 см x 12 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Панда 2 в 1, 1268 деталей (6048)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
P6048
3D Конструктор Панда 2 в 1, 1558 деталей (6046)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
P6046
3D Конструктор Панда 3 в 1, 983 деталей (6045)
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
Артикул:
P6045
3D Конструктор Панда на дереві 1423 деталей (6050)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
P6050
3D Конструктор Панда на лавочці, 1541 деталь (6051)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
P6051
3D Конструктор Пес Коргі Balody (16043)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
16043
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 1380 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 18.5 см x 15.5 см x 8.5 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор пес Тер’єр Макс із “Секрети домашніх тварин”, 1350 деталей Balody (16064)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
16064
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 1350 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 20 см x 9 см x 17 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Пес Хаскі Balody (16042)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
16042
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 1900 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 21 см x 23 см x 9 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Такса Бадді із “Секрети домашніх тварин” Balody (16014)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
16014
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 2100 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 24 см x 19.2 см x 12 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Такса Бадді із “Секрети домашніх тварин” Balody (16014) (Без коробки)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
16014-1
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 2100 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 24 см x 19.2 см x 12 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Пакет (без коробки) |
3D Конструктор Чорно-білий Кіт Balody (16039)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
16039
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Кіт |
| Кількість деталей (шт.) | 1390 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 28 см x 14 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
