Відображаються усі з 6 результатів
Sembo
Конструктор Губка Боб у машині-бургері Sembo (612204)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612204
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 186 |
| Розмір зібраної фігурки | 18 см x 8.8 см x 9 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Містер Крабс з Губки Боба Sembo (612207)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612207
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 190 |
| Розмір зібраної фігурки | 14.2 см x 7.7 см x 11.5 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Патрік Стар з Губки Боба Sembo (612205)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612205
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 120 |
| Розмір зібраної фігурки | 12.9 см x 7 см x 6.4 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Планктон з Губки Боба Sembo (612209)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612209
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 127 |
| Розмір зібраної фігурки | 13.6 см x 7.2 см x 5.2 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Сенді Чікс з Губки Боба Sembo (612208)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612208
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 179 |
| Розмір зібраної фігурки | 12.2 см x 11.1 см x 14.2 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Сквідвард з Губки Боба Sembo (612206)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612206
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 120 |
| Розмір зібраної фігурки | 15.9 см x 5 см x 10.1 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
