Показано 1–12 із 91
Конструктори
3D Конструктор Кіт Balody (16036)
Артикул:
16036
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Кіт |
| Кількість деталей (шт.) | 1300 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 23 см x 18 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Кіт Balody (16037)
Артикул:
16037
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Кіт |
| Кількість деталей (шт.) | 1390 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 22 см x 18 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Кіт Balody (16038)
Артикул:
16038
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Кіт |
| Кількість деталей (шт.) | 1300 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 23 см x 18 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Кіт Balody (16038) (Без коробки)
Артикул:
16038-1
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Кіт |
| Кількість деталей (шт.) | 1300 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 23 см x 18 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Пакет (без коробки) |
3D Конструктор Макс (Джек-Рассел-тер’єр) із “Секрети домашніх тварин” Balody (16013)
Артикул:
16013
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 2100 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 23.7 см x 19.2 см x 12 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Панда 2 в 1, 1268 деталей (6048)
Артикул:
P6048
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Вид | Панда |
|---|---|
| Кількість деталей (шт.) | 1268 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 18 см x 12 см x 9.5 см |
3D Конструктор Панда 2 в 1, 1558 деталей (6046)
Артикул:
P6046
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Вид | Панда |
|---|---|
| Кількість деталей (шт.) | 1558 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 18 см x 12 см x 9.5 см |
3D Конструктор Панда 3 в 1, 983 деталей (6045)
Артикул:
P6045
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
| Вид | Панда |
|---|---|
| Кількість деталей (шт.) | 983 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 18 см x 12 см x 9.5 см |
3D Конструктор Панда на дереві 1423 деталей (6050)
Артикул:
P6050
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Вид | Панда |
|---|---|
| Кількість деталей (шт.) | 1423 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 13.6 см x 13.4 см x 8.4 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 18 см x 12 см x 9.5 см |
3D Конструктор Панда на лавочці, 1541 деталь (6051)
Артикул:
P6051
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Вид | Панда |
|---|---|
| Кількість деталей (шт.) | 1541 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 13.4 см x 10 см x 11.84 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 18 см x 12 см x 9.5 см |
3D Конструктор Пес Коргі Balody (16043)
Артикул:
16043
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 1380 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 18.5 см x 15.5 см x 8.5 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор пес Тер’єр Макс із “Секрети домашніх тварин”, 1350 деталей Balody (16064)
Артикул:
16064
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 1350 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 20 см x 9 см x 17 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
