Показано 13–24 із 29
Фільтр по ціні
Бренд
- Balody 11
- Feimibox 2
- Keeppley 3
- Sembo 6
- Sembo Block 3
Герої та Мультфільми
Конструктор Красті Краб з Губки Боба Balody (16332)
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
Артикул:
16332
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 2031 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 23.1 см x 11.8 см x 17.5 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Містер Крабс з Губки Боба Balody (18386)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18386
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 805 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 14.9 см x 8 см x 14.8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Містер Крабс з Губки Боба Sembo (612207)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612207
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 190 |
| Розмір зібраної фігурки | 14.2 см x 7.7 см x 11.5 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Патрік Стар з Губки Боба Balody (18383)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18383
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 1179 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 18 см x 14 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Патрік Стар з Губки Боба Sembo (612205)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612205
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 120 |
| Розмір зібраної фігурки | 12.9 см x 7 см x 6.4 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Патрік Стар-Пірат з Губки Боба Balody (18447)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18447
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 1778 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 16 см x 19 см x 9.9 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Планктон з Губки Боба Sembo (612209)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612209
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 127 |
| Розмір зібраної фігурки | 13.6 см x 7.2 см x 5.2 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Покемон Гіарадос, 481 деталь Keeppley Gyarados (B0110)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
B0110
| Бренд | Keeppley |
|---|---|
| Серія | Pokemon |
| Кількість деталей (шт.) | 481 |
| Розмір зібраного Покемона | 30 см x 20 см x 9 см |
| Вік | Від 6 років |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Покемон М’юту, 347 деталей Keeppley Mewtwo (B0111)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
B0111
| Бренд | Keeppley |
|---|---|
| Серія | Pokemon |
| Кількість деталей (шт.) | 347 |
| Розмір зібраного Покемона | 24 см x 15 см x 13 см |
| Вік | Від 6 років |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Покемон Чарізард, 273 деталей Keeppley Charizard (B0108)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
B0108
| Бренд | Keeppley |
|---|---|
| Серія | Pokemon |
| Кількість деталей (шт.) | 273 |
| Розмір зібраного Покемона | 24 см x 24 см x 13.5 см |
| Вік | Від 6 років |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Равлик Ґері з Губки Боба Balody (18388)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18388
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 513 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 8 см x 8 см x 8.6 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Сенді Чікс з Губки Боба Sembo (612208)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612208
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 179 |
| Розмір зібраної фігурки | 12.2 см x 11.1 см x 14.2 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
