Відображаються усі з 7 результатів
Фільтр по ціні
На радіокеруванні
Джип на радіокеруванні (20 см) Off-Road Crawler
Артикул:
RC03
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
| Серія | Off-Road Crawler |
|---|---|
| Розмір машинки | 20.5 см x 13 см x 10 см |
| Пакування | Коробка |
| Живлення | від акумулятора |
| Колір | Зелений |
| Масштаб | 1:16 |
Джип на радіокеруванні (28 см) Off-Road Crawler
Артикул:
RC02
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Off-Road Crawler |
|---|---|
| Розмір машинки | 28 см x 17 см x 12 см |
| Пакування | Пінопластова коробка |
| Живлення | від акумулятора |
| Колір | Чорний |
| Масштаб | 1:16 |
| Частота | 2.4GHz |
Джип на радіокеруванні з підсвіткою (20 см) Off-Road Crawler
Артикул:
RC01
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Off-Road Crawler |
|---|---|
| Розмір машинки | 20 см x 12 см x 14 см |
| Пакування | Пінопластова коробка |
| Живлення | від акумулятора |
| Колір | Чорний |
| Масштаб | 1:20 |
| Особливості | Зі світлом |
Дріфт машинка Nissan GT-R GT1 на радіокеруванні
Артикул:
RC05
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
| Серія | Drift |
|---|---|
| Розмір машинки | 18 см x 8 см x 5 см |
| Пакування | Коробка |
| Розмір коробки | 20.7 см x 12.2 см x 12.9 см |
| Живлення | Літій-іонна батарея 3.7V 500mAh |
| Колір | Помаранчевий |
| Масштаб | 1:24 |
| Частота | 2.4GHz |
| Час роботи | ~30 хвилин |
| Час заряджання | ~2 години |
Дріфт машинка Toyota Corolla на радіокеруванні
Артикул:
RC04
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
| Серія | Drift |
|---|---|
| Розмір машинки | 18 см x 8 см x 5 см |
| Пакування | Коробка |
| Розмір коробки | 20.7 см x 12.2 см x 12.9 см |
| Живлення | Літій-іонна батарея 3.7V 500mAh |
| Колір | Червоний |
| Масштаб | 1:24 |
| Частота | 2.4GHz |
| Час роботи | ~30 хвилин |
| Час заряджання | ~2 години |
Трюкова машинка на радіокеруванні, 6 коліс, 360 градусів, Помаранчева
Артикул:
RC07
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
| Серія | Трюкова машинка |
|---|---|
| Розмір машинки | 21 см x 15.5 см x 6 см |
| Пакування | Коробка |
| Розмір коробки | 23.5 см x 7.5 см x 16 см |
| Живлення | Літій-іонна батарея 3.7V |
| Колір | Помаранчевий |
| Масштаб | 1:20 |
| Частота | 2.4GHz |
| Відстань радіокерування | до 50 метрів |
| Час заряджання | ~2-3 години |
Трюкова машинка на радіокеруванні, 6 коліс, 360 градусів, Фіолетова
Артикул:
RC06
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Трюкова машинка |
|---|---|
| Розмір машинки | 21 см x 15.5 см x 6 см |
| Пакування | Коробка |
| Розмір коробки | 23.5 см x 7.5 см x 16 см |
| Живлення | Літій-іонна батарея 3.7V |
| Колір | Фіолетовий |
| Масштаб | 1:20 |
| Частота | 2.4GHz |
| Відстань радіокерування | до 50 метрів |
| Час заряджання | ~2-3 години |
