-
Доставка Новою поштою
До відділення, поштомату або до квартири
1-3 Дні
від 70 грн
-
Доставка Укрпоштою
“Укрпошта Стандарт та Експрес”
4-10 Днів
від 35 грн
Купуйте подарунки на Різдво зі знижками та отримуйте безкоштовну доставку при замовленні від 999 грн!
до 31 грудня
390,00 ₴ Оригінальна ціна: 390,00 ₴.290,00 ₴Поточна ціна: 290,00 ₴.
До відділення, поштомату або до квартири
1-3 Дні
від 70 грн
“Укрпошта Стандарт та Експрес”
4-10 Днів
від 35 грн
Способи оплати
Фігурка динозавра Велоцираптор 17 см – яскрава та деталізована модель одного з найвідоміших хижаків мезозою. Велоцираптор був спритним, швидким і дуже розумним мисливцем, який полював злагодженими зграями. Ця фігурка передає його характерний вигляд – гнучке тіло, гострі кігті та хижий погляд.
Іграшка виконана з якісного твердого пластику з реалістичною текстурою. Рухома щелепа та передні лапи роблять гру ще цікавішою та динамічнішою.
Особливості фігурки:
Велоцираптор – один із найулюбленіших динозаврів дітей. Така фігурка стане чудовим подарунком на будь-яке свято.
Спішіть придбати чудовий подарунок на новорічні свята!
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Рухома щелепа та передні лапи |
| Довжина динозавра | 17 см |
| Висота динозавра | 11 см |
| Ширина динозавра | 7 см |
| Вага | 72 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
В наявності
Немає на складі
В наявності
В наявності
В наявності
| Бренд | Nip |
|---|
Ще немає аккаунту?
Створити аккаунт
Відгуки
Очистити фільтриВідгуків немає, поки що.