Показано 49–60 із 763
Фільтр по ціні
Бренд
- Baby Team 6
BestwayBestway 1- Defa 1
GigoGigo 4- KidKraft 1
- LEGO 2
Viga ToysViga Toys 9
ЮНИКАЮНИКА 1- Balody 22
- Feimibox 2
- Fuggler 6
- G 8
- Keep My Specialty 1
- Keeppley 3
- Kopf 2
- Koruit 26
- LeYi 3
- MJI 8
- Oenux 23
- Sembo 6
- Sembo Block 3
- Sluban 6
- TV 2
- Wangao 3
- Wekki 1
- World Minifigures 1
- XINH 21
Color
Рухома частина
Магазин
Великий динозавр Кіготь Дракона (для лего Dino)
Артикул:
D18
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Сумісність | з LEGO |
|---|---|
| Пакування | Без коробки, фігурка запакована в пакетик |
| Дліна динозавра | 28.3 см |
| Висота динозавра | 12.5 см |
Великий динозавр Птеродактиль птерозавр (для лего Dino)
Артикул:
D23
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Сумісність | з LEGO |
|---|---|
| Пакування | Без коробки, фігурка запакована в пакетик |
| Дліна динозавра | 20.1 см |
| Висота динозавра | 12.9 см |
Великий динозавр Птерозавр (синій) (для лего Dino)
Артикул:
D22
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Сумісність | з LEGO |
|---|---|
| Пакування | Без коробки, фігурка запакована в пакетик |
| Дліна динозавра | 20.1 см |
| Висота динозавра | 8.5 см |
Великий динозавр Теризинозавр (для лего Dino)
Артикул:
D37
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
| Сумісність | з LEGO |
|---|---|
| Пакування | Без коробки, фігурка запакована в пакетик |
| Дліна динозавра | 27.3 см |
Великий динозавр Тиранозавр Рекс з білим забарвленням (для лего Dino)
Артикул:
D29
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
| Сумісність | з LEGO |
|---|---|
| Пакування | Без коробки, фігурка запакована в пакетик |
| Дліна динозавра | 28.5 см |
| Висота динозавра | 17 см |
Великий динозавр Тиранозавр Рекс з блакитним забарвленням (Тирекс) (для лего Dino)
Артикул:
D11
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Сумісність | з LEGO |
|---|---|
| Пакування | Без коробки, фігурка запакована в пакетик |
| Дліна динозавра | 28.5 см |
| Висота динозавра | 17.5 см |
Великий динозавр Тиранозавр Рекс з коричневим забарвленням (Тирекс) (для лего Dino)
Артикул:
D13
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Сумісність | з LEGO |
|---|---|
| Пакування | Без коробки, фігурка запакована в пакетик |
| Дліна динозавра | 28 см |
| Висота динозавра | 17 см |
Великий динозавр Тиранозавр Рекс із сірим забарвленням (Тирекс) (для лего Dino)
Артикул:
D12
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
| Сумісність | з LEGO |
|---|---|
| Пакування | Без коробки, фігурка запакована в пакетик |
| Дліна динозавра | 28.5 см |
| Висота динозавра | 17 см |
Великий динозавр Тиранозавр Рекс із чорним забарвленням (Тирекс) (для лего Dino)
Артикул:
D47
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Сумісність | з LEGO |
|---|---|
| Пакування | Без коробки, фігурка запакована в пакетик |
| Дліна динозавра | 28.5 см |
| Висота динозавра | 17 см |
Великий конструктор Автомат ARP-9 з рухомими деталями, 48 см, 1488 деталей
Артикул:
2205
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Вид | ARP-9 |
|---|---|
| Кількість деталей (шт.) | 1488 |
| Довжина зібраного автомата | 48 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 40 см x 7 см x 21 см |
Великий конструктор Автомат M4A1 з рухомими деталями, 52 см, 1492 деталі
Артикул:
2206
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Вид | M4A1 |
|---|---|
| Кількість деталей (шт.) | 1492 |
| Довжина зібраного автомата | 52 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 40 см x 7 см x 21 см |
Великий конструктор Автомат MP5 з рухомими деталями, 48 см, 1698 деталей
Артикул:
2170
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Вид | MP5 |
|---|---|
| Кількість деталей (шт.) | 1698 |
| Довжина зібраного автомата | 48 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 40 см x 7 см x 21 см |
