Показано 1–12 із 29
Фільтр по ціні
Бренд
- Balody 11
- Feimibox 2
- Keeppley 3
- Sembo 6
- Sembo Block 3
Герої та Мультфільми
Великий конструктор Нік і Джуді «Зоотрополіс», 4600 деталей
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
TROP12
Конструктор Ангел Патрік Стар із Губки Боба Balody (18384)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18384
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 1134 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 16 см x 11.3 см x 13.7 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Будинок-Ананас Губки Боба Balody (16330)
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
Артикул:
16330
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 3197 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 19.8 см x 12.1 см x 12.2 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Гарфілд керуючий Роботом 176 деталей Feimibox (S44027)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
S44027
| Бренд | Feimibox |
|---|---|
| Серія | Гарфілд |
| Кількість деталей (шт.) | 176 |
| Розмір зібраної моделі | 10.2 см x 9 см x 9 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 15 см x 8 см x 18 см |
Конструктор Гарфілд Подорож навколо світу – Морський Корабель з механізмом 466 деталей Feimibox (S44075)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
S44075
| Бренд | Feimibox |
|---|---|
| Серія | Гарфілд |
| Особливості | Рухомі частини |
| Кількість деталей (шт.) | 466 |
| Розмір зібраної моделі | 22.6 см x 11.5 см x 17.7 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 32.5 см x 10 см x 25 см |
Конструктор Губка Боб Balody (18379)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18379
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 694 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 13.5 см x 8 см x 15 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Губка Боб у машині-бургері Sembo (612204)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612204
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 186 |
| Розмір зібраної фігурки | 18 см x 8.8 см x 9 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Губка Боб у новорічній шапці Balody (18381)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18381
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 782 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 13.5 см x 8 см x 9.2 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Губка Боб-Пірат зі скринею Balody (18446)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18446
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 1634 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 18.4 см x 16.7 см x 10.4 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Дігімон ВеарГарурумон Sembo Block Digimon WereGarurumon (609318)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
609318
| Бренд | Sembo Block |
|---|---|
| Серія | Digimon Adventure |
| Кількість деталей (шт.) | 414 |
| Вік | Від 6 років |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Дігімон Гарудамон Sembo Block Digimon Garudamon (609317)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
609317
| Бренд | Sembo Block |
|---|---|
| Серія | Digimon Adventure |
| Кількість деталей (шт.) | 417 |
| Вік | Від 6 років |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Дігімон МеталГарурумон Sembo Block Digimon MetalGarurumon (609319)
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
Артикул:
609319
| Бренд | Sembo Block |
|---|---|
| Серія | Digimon Adventure |
| Кількість деталей (шт.) | 458 |
| Вік | Від 6 років |
| Пакування | Картонна коробка |
