Показано 145–156 із 763
Фільтр по ціні
Бренд
- Baby Team 6
BestwayBestway 1- Defa 1
GigoGigo 4- KidKraft 1
- LEGO 2
Viga ToysViga Toys 9
ЮНИКАЮНИКА 1- Balody 22
- Feimibox 2
- Fuggler 6
- G 8
- Keep My Specialty 1
- Keeppley 3
- Kopf 2
- Koruit 26
- LeYi 3
- MJI 8
- Oenux 23
- Sembo 6
- Sembo Block 3
- Sluban 6
- TV 2
- Wangao 3
- Wekki 1
- World Minifigures 1
- XINH 21
Color
Рухома частина
Магазин
Конструктор Динозавр Напівмеханічний Трицератопс 1368 деталей
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
13051
| Бренд | MJI |
|---|---|
| Серія | Динозаври |
| Кількість деталей (шт.) | 1368 |
| Розмір зібраної моделі | 36 см x 14 см x 17 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 42 см x 7.5 см x 32 см |
Конструктор дитячий Автотрек ЮНИКА 73 деталі (71603)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
668,00 ₴
Артикул:
71603
| Вага | 1,72 кг |
|---|---|
| Розміри | 15 × 30 × 35 см |
| Бренд | ЮНИКА |
Конструктор Дігімон ВеарГарурумон Sembo Block Digimon WereGarurumon (609318)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
609318
| Бренд | Sembo Block |
|---|---|
| Серія | Digimon Adventure |
| Кількість деталей (шт.) | 414 |
| Вік | Від 6 років |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Дігімон Гарудамон Sembo Block Digimon Garudamon (609317)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
609317
| Бренд | Sembo Block |
|---|---|
| Серія | Digimon Adventure |
| Кількість деталей (шт.) | 417 |
| Вік | Від 6 років |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Дігімон МеталГарурумон Sembo Block Digimon MetalGarurumon (609319)
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
Артикул:
609319
| Бренд | Sembo Block |
|---|---|
| Серія | Digimon Adventure |
| Кількість деталей (шт.) | 458 |
| Вік | Від 6 років |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Красті Краб з Губки Боба Balody (16332)
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
Артикул:
16332
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 2031 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 23.1 см x 11.8 см x 17.5 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Лісова хатина з підсвіткою, 1486 деталей (6028)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
6028
Конструктор Механічна Акула 687 деталей MJI (13054)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
13054
| Бренд | MJI |
|---|---|
| Серія | Тварини |
| Особливості | зі світлом, рухомі частини |
| Кількість деталей (шт.) | 687 |
| Розмір зібраної моделі | 24 см x 23 см x 12 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 38 см x 7.5 см x 28 см |
Конструктор Механічна Акула з рухомими 1213 деталей Keep My Specialty (JD071)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
JD071
| Бренд | Keep My Specialty |
|---|---|
| Серія | Тварини |
| Особливості | Рухомі частини |
| Кількість деталей (шт.) | 1213 |
| Розмір зібраної моделі | 41 см x 18 см x 23.5 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 32 см x 8.5 см x 27 см |
Конструктор Механічна Бабка Dragonfly 866 деталей MJI (13086)
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
Артикул:
13086
| Бренд | MJI |
|---|---|
| Серія | Тварини |
| Особливості | зі світлом, рухомі частини |
| Кількість деталей (шт.) | 866 |
| Розмір зібраної моделі | 37 см x 34 см x 24.5 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 38 см x 7.5 см x 28 см |
Конструктор Механічна Кібернетична Акула з підсвіткою Wekki (506701)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
506701
| Бренд | Wekki |
|---|---|
| Серія | Тварини |
| Особливості | зі світлом, рухомі частини |
| Кількість деталей (шт.) | ~1100 |
| Розмір зібраної моделі | 34 см x 27 см x 22 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 34 см x 12 см x 27 см |
