Показано 169–180 із 763
Фільтр по ціні
Бренд
- Baby Team 6
BestwayBestway 1- Defa 1
GigoGigo 4- KidKraft 1
- LEGO 2
Viga ToysViga Toys 9
ЮНИКАЮНИКА 1- Balody 22
- Feimibox 2
- Fuggler 6
- G 8
- Keep My Specialty 1
- Keeppley 3
- Kopf 2
- Koruit 26
- LeYi 3
- MJI 8
- Oenux 23
- Sembo 6
- Sembo Block 3
- Sluban 6
- TV 2
- Wangao 3
- Wekki 1
- World Minifigures 1
- XINH 21
Color
Рухома частина
Магазин
Конструктор Покемон Чарізард, 273 деталей Keeppley Charizard (B0108)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
B0108
| Бренд | Keeppley |
|---|---|
| Серія | Pokemon |
| Кількість деталей (шт.) | 273 |
| Розмір зібраного Покемона | 24 см x 24 см x 13.5 см |
| Вік | Від 6 років |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Равлик Ґері з Губки Боба Balody (18388)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18388
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 513 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 8 см x 8 см x 8.6 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Робот Ніндзяго 4 в 1 (для лего, LEGO Ninjago)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
NINJ02
Конструктор Робот Ніндзяго 4 в 1 (для лего, LEGO Ninjago)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
NINJ03
Конструктор Робот Оптимус Прайм з мечами Power Optimus Prime (873 деталі)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
288039
| Бренд | Wangao |
|---|---|
| Серія | Трансформери |
| Кількість деталей (шт.) | 873 |
| Розмір зібраної моделі | 25 см x 15.6 см x 24.4 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 53 см x 7 см x 36 см |
Конструктор Робот Оптимус Прайм зі зброєю Energy Optimus Prime (656 деталей)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
188033
| Бренд | Wangao |
|---|---|
| Серія | Трансформери |
| Кількість деталей (шт.) | 656 |
| Розмір зібраної моделі | 24 см x 20 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 53 см x 7 см x 36 см |
Конструктор Робот Оптимус Прайм зі зброєю SkyFire Optimus Prime (658 деталей)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
188034
| Бренд | Wangao |
|---|---|
| Серія | Трансформери |
| Кількість деталей (шт.) | 658 |
| Розмір зібраної моделі | 28 см x 21 см x 12 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 53 см x 7 см x 36 см |
Конструктор Сенді Чікс з Губки Боба Sembo (612208)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612208
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 179 |
| Розмір зібраної фігурки | 12.2 см x 11.1 см x 14.2 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор серії INVENTOR 12 в 1 – Автомобілі
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
395,00 ₴
Артикул:
1231
Конструктор серії INVENTOR 12 в 1 – Мотоцикли
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
395,00 ₴
Артикул:
1232
Конструктор Сквідвард з Губки Боба Sembo (612206)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612206
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 120 |
| Розмір зібраної фігурки | 15.9 см x 5 см x 10.1 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
