Показано 625–636 із 763
Фільтр по ціні
Бренд
- Baby Team 6
BestwayBestway 1- Defa 1
GigoGigo 4- KidKraft 1
- LEGO 2
Viga ToysViga Toys 9
ЮНИКАЮНИКА 1- Balody 22
- Feimibox 2
- Fuggler 6
- G 8
- Keep My Specialty 1
- Keeppley 3
- Kopf 2
- Koruit 26
- LeYi 3
- MJI 8
- Oenux 23
- Sembo 6
- Sembo Block 3
- Sluban 6
- TV 2
- Wangao 3
- Wekki 1
- World Minifigures 1
- XINH 21
Color
Рухома частина
Магазин
Фігурка Джокер, Мультивсесвіт DC (The Joker: The Clown)
Артикул:
SUP08
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Серія | DC Multiverse |
| Виробник | McFarlane Toys |
| Персонаж комікса | “Бетмен: Три Джокери” |
| Висота фігурки | ~18 см |
| Пакування | Коробка |
| Особливості | Рухома фігурка |
| Точок артикуляції | 22 |
Фігурка динозавр Аллозавр 22 см (з рухомою щелепою) (Apatosaurus)
Артикул:
DNF11
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Рухома щелепа |
| Довжина динозавра | 22 см |
| Висота динозавра | 11 см |
| Ширина динозавра | 6.5 см |
| Вага | 137 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка динозавр Анкілозавр 23 см (Ankylosaurus)
Артикул:
DNF14
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 26 см |
| Висота динозавра | 14.5 см |
| Ширина динозавра | 10 см |
| Вага | 380 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка динозавр Апатозавр 34 см (Apatosaurus)
Артикул:
DNF13
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 34 см |
| Висота динозавра | 13 см |
| Ширина динозавра | 6 см |
| Вага | 446 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка динозавр Апатозавр 40 см (Apatosaurus)
Артикул:
DNF09
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 40 см |
| Висота динозавра | 13 см |
| Ширина динозавра | 7 см |
| Вага | 400 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка Динозавр Вастатозавр Рекс із фільму Кінг Конг (Ві-Рекс)
Артикул:
FD15
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Кінг Конг |
| Дліна динозавра | 36.5 см |
| Висота динозавра | 13.5 см |
| Вага | ~465 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка динозавр Велоцираптор 17 см (з рухомою щелепою та лапами) (Velociraptor)
Артикул:
DNF06
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Рухома щелепа та передні лапи |
| Довжина динозавра | 17 см |
| Висота динозавра | 11 см |
| Ширина динозавра | 7 см |
| Вага | 72 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка Динозавр Велоцираптор Блю з фільму Світ Юрського Періоду (Velociraptor)
Артикул:
FD17
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 33 см |
| Висота динозавра | 16.5 см |
| Вага | ~330 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка Динозавр Гігантозавр (Giganotosaurus)
Артикул:
FD07
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 21 см |
| Висота динозавра | 13.5 см |
| Вага | 341 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка динозавр Дилофозавр (Парк Юрського періоду – Dilophosaurus)
Артикул:
DINO10
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Рухома щелепа |
| Довжина динозавра | 15 см |
| Висота динозавра | 10.5 см |
| Ширина динозавра | 6 см |
| Вага | 79 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка динозавр Дилофозавр (Парк Юрського періоду – Dilophosaurus)
Артикул:
DINO17
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 21 см |
| Висота динозавра | 11.6 см |
| Ширина динозавра | 8.3 см |
| Вага | 153 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка динозавр Дилофозавр (Парк Юрського періоду – Dilophosaurus)
Артикул:
DINO18
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Рухома щелепа |
| Довжина динозавра | 26 см |
| Висота динозавра | 11.5 см |
| Ширина динозавра | 13 см |
| Вага | 216 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
