Показано 661–672 із 763
Фільтр по ціні
Бренд
- Baby Team 6
BestwayBestway 1- Defa 1
GigoGigo 4- KidKraft 1
- LEGO 2
Viga ToysViga Toys 9
ЮНИКАЮНИКА 1- Balody 22
- Feimibox 2
- Fuggler 6
- G 8
- Keep My Specialty 1
- Keeppley 3
- Kopf 2
- Koruit 26
- LeYi 3
- MJI 8
- Oenux 23
- Sembo 6
- Sembo Block 3
- Sluban 6
- TV 2
- Wangao 3
- Wekki 1
- World Minifigures 1
- XINH 21
Color
Рухома частина
Магазин
Фігурка динозавр Синоцератопс (Парк Юрського періоду – Sinoceratops)
Артикул:
DINO11
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 20.3 см |
| Висота динозавра | 9.7 см |
| Ширина динозавра | 6.6 см |
| Вага | 273 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка Динозавр Спінозавр (Berserk Spiny Dragon)
Артикул:
FD03
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 36.8 см |
| Висота динозавра | 17.2 см |
| Вага | ~400 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка Динозавр Спінозавр (Spinosaurus)
Артикул:
FD24
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 37 см |
| Висота динозавра | 14.5 см |
| Вага | 376 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка динозавр Спінозавр (Парк Юрського періоду – Spinosaurus)
Артикул:
DINO13
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 31.5 см |
| Висота динозавра | 16 см |
| Ширина динозавра | 12 см |
| Вага | 247 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка динозавр Спінозавр з рухомою щелепою 31 см (Spinosaurus)
Артикул:
DNF01
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Рухома щелепа |
| Довжина динозавра | 31 см |
| Висота динозавра | 12 см |
| Ширина динозавра | 17 см |
| Вага | 403 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка динозавр Стигимолох 15.5 см (Stygimoloch)
Артикул:
DNF03
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 15.5 см |
| Висота динозавра | 10 см |
| Ширина динозавра | 9.5 см |
| Вага | 215 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка динозавр Стиракозавр 16 см (Styracosaurus)
Артикул:
DNF07
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 16 см |
| Висота динозавра | 8 см |
| Ширина динозавра | 7 см |
| Вага | 176 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка Динозавр Теризинозавр (Therizinosaurus)
Артикул:
FD04
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 12 см |
| Висота динозавра | 27 см |
| Вага | ~300 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка Динозавр Тираннозавр Рекс (T-Rex)
Артикул:
FD18
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 36.5 см |
| Висота динозавра | 14 см |
| Вага | ~445 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка Динозавр Тираннозавр Рекс (T-Rex)
Артикул:
FD06
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 30 см |
| Висота динозавра | 12 см |
| Вага | ~295 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка Динозавр Тираннозавр Рекс (синій) (T-Rex)
Артикул:
FD05
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 24 см |
| Висота динозавра | 15 см |
| Вага | ~390 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка Динозавр Тираннозавр Рекс (червоний з синім) (T-Rex)
Артикул:
FD25
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 26 см |
| Висота динозавра | 12.5 см |
| Вага | ~315 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
