Показано 673–684 із 763
Фільтр по ціні
Бренд
- Baby Team 6
BestwayBestway 1- Defa 1
GigoGigo 4- KidKraft 1
- LEGO 2
Viga ToysViga Toys 9
ЮНИКАЮНИКА 1- Balody 22
- Feimibox 2
- Fuggler 6
- G 8
- Keep My Specialty 1
- Keeppley 3
- Kopf 2
- Koruit 26
- LeYi 3
- MJI 8
- Oenux 23
- Sembo 6
- Sembo Block 3
- Sluban 6
- TV 2
- Wangao 3
- Wekki 1
- World Minifigures 1
- XINH 21
Color
Рухома частина
Магазин
Фігурка динозавр Тиранозавр Рекс (Парк Юрського періоду – Tyrannosaurus Rex)
Артикул:
DINO14
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Рухома щелепа |
| Довжина динозавра | 33 см |
| Висота динозавра | 12.5 см |
| Ширина динозавра | 6 см |
| Вага | 340 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка динозавр Трицератопс 20 см (Triceratops)
Артикул:
DNF12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 20 см |
| Висота динозавра | 10 см |
| Ширина динозавра | 6.5 см |
| Вага | 245 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка динозавра Диморфодон 17.5 см (Dimorphodon)
Артикул:
DNF15
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Рухома щелепа |
| Довжина динозавра | 17.5 см |
| Висота динозавра | 5.5 см |
| Ширина динозавра | 5.5 см |
| Вага | 40 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка динозавра Мозазавр з рухомою щелепою 32.7 см (Mosasaurus)
Артикул:
DNF19
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Рухома щелепа |
| Довжина динозавра | 32.7 см |
| Висота динозавра | 6.5 см |
| Ширина динозавра | 9.5 см |
| Вага | 235 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка динозавра Птеранодон 13 см (Pteranodon)
Артикул:
DNF20
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 13 см |
| Висота динозавра | 8.5 см |
| Ширина динозавра | 8 см |
| Вага | 35 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка динозавра Птеродактиль 14.5 см (Pterodactylus)
Артикул:
DNF18
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 13 см |
| Висота динозавра | 4.5 см |
| Ширина динозавра | 14.5 см |
| Вага | 46 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка динозавра Птерозавр Кецалькоатль 14 см
Артикул:
DNF16
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 10 см |
| Висота динозавра | 14 см |
| Ширина динозавра | 4.5 см |
| Вага | 48 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка динозавра Птерозавр Птеранодон 34 см (Pteranodon)
Артикул:
DNF17
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 34 см |
| Висота динозавра | 3 см |
| Ширина динозавра | 15 см |
| Вага | 107 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка Доктор Октавіус (Doctor Octopus) Marvel Legends (Людина-павук: Додому шляху нема)
Артикул:
SP16
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Серія | Людина-павук: Додому шляху нема |
| Висота фігурки | ~ 16 см |
| Особливості | Рухома фігурка |
| Пакування | Коробка |
Фігурка Донателло Черепашка Ніндзя (Ninja Turtles 1990)
Артикул:
TMNT2
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Виробник | NECA |
|---|---|
| Серія | Ninja Turtle Anime Figure Neca 1990 Film Version |
| Висота фігурки | 18 см |
| Пакування | Коробка |
Фігурка Еш Вільямс, 17 см (Зловісні мерці 2)
Артикул:
HR09
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Серія | Horror |
| Персонаж фільму | “Зловісні мерці 2” |
| Висота фігурки | ~17 см |
| Пакування | Коробка |
| Особливості | Рухома фігурка |
Фігурка Залізна Людина Mark1 Marvel Iron Man (ZD Toys)
Артикул:
MK1
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Виробник | ZD Toys |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Серія | Залізна Людина |
| Висота фігурки | ~ 18 см |
| Особливості | Рухома фігурка |
| Пакування | Коробка |
