Показано 649–660 із 763
Фільтр по ціні
Бренд
- Baby Team 6
BestwayBestway 1- Defa 1
GigoGigo 4- KidKraft 1
- LEGO 2
Viga ToysViga Toys 9
ЮНИКАЮНИКА 1- Balody 22
- Feimibox 2
- Fuggler 6
- G 8
- Keep My Specialty 1
- Keeppley 3
- Kopf 2
- Koruit 26
- LeYi 3
- MJI 8
- Oenux 23
- Sembo 6
- Sembo Block 3
- Sluban 6
- TV 2
- Wangao 3
- Wekki 1
- World Minifigures 1
- XINH 21
Color
Рухома частина
Магазин
Фігурка Динозавр Мегалодон, 35.5 см (Megalodon)
Артикул:
FD22
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 35.5 см |
| Висота динозавра | 13 см |
| Вага | 245 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка Динозавр Мозазавр (Mosasaurus)
Артикул:
FD09
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 34 см |
| Висота динозавра | 5.5 см |
| Вага | ~300 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка динозавр Мозазавр (Парк Юрського періоду – Mosasaurus)
Артикул:
DINO15
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 34.5 см |
| Висота динозавра | 7 см |
| Ширина динозавра | 9.5 см |
| Вага | 372 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка динозавр Мозазавр (Парк Юрського періоду – Mosasaurus)
Артикул:
DINO20
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Рухома щелепа |
| Довжина динозавра | 29 см |
| Висота динозавра | 8 см |
| Ширина динозавра | 8.5 см |
| Вага | 275 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка динозавр Мозазавр (Парк Юрського періоду – Mosasaurus)
Артикул:
DINO21
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Рухома щелепа |
| Довжина динозавра | 33 см |
| Висота динозавра | 6.5 см |
| Ширина динозавра | 9.5 см |
| Вага | 300 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка динозавр Мутований Індораптор з рухомою щелепою 18.5 см (Indoraptor)
Артикул:
DNF02
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Рухома щелепа |
| Довжина динозавра | 18.5 см |
| Висота динозавра | 9.5 см |
| Ширина динозавра | 9 см |
| Вага | 160 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | В пакеті (без коробки) |
Фігурка Динозавр Пентацератопс (Pentaceratops)
Артикул:
FD12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 17 см |
| Висота динозавра | 12 см |
| Вага | ~250 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка Динозавр Пірораптор (Pyroraptor)
Артикул:
FD08
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 24 см |
| Висота динозавра | 12 см |
| Вага | ~200 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка динозавр Полакант (Парк Юрського періоду – Polacanthus)
Артикул:
DINO19
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Серія | Юрський Період |
|---|---|
| Рухомі частини | Немає |
| Довжина динозавра | 22 см |
| Висота динозавра | 7 см |
| Ширина динозавра | 8 см |
| Вага | 260 грам |
| Матеріал | Твердий пластик (ПВХ) |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка Динозавр Птеродактиль (Pterodactylus)
Артикул:
FD21
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 20 см |
| Висота динозавра | 7 см |
| Вага | 120 грам |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка Динозавр Птерозавров Діморфодон (Dimorphodon)
Артикул:
FD19
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 17 см |
| Висота динозавра | 5.5 см |
| Вага | 32 грама |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
Фігурка Динозавр Птерозавров Діморфодон (Dimorphodon)
Артикул:
FD20
Оцінено в 0 з 5
В наявності
| Бренд | Oenux |
|---|---|
| Серія | Юрський Період |
| Дліна динозавра | 15 см |
| Висота динозавра | 7 см |
| Вага | 22 грама |
| Пакування | Без коробки, в запаяному пакеті |
