Показано 13–24 із 91
Конструктори
3D Конструктор Пес Хаскі Balody (16042)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
16042
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 1900 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 21 см x 23 см x 9 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Такса Бадді із “Секрети домашніх тварин” Balody (16014)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
16014
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 2100 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 24 см x 19.2 см x 12 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
3D Конструктор Такса Бадді із “Секрети домашніх тварин” Balody (16014) (Без коробки)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
16014-1
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Пес |
| Кількість деталей (шт.) | 2100 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 24 см x 19.2 см x 12 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Пакет (без коробки) |
3D Конструктор Чорно-білий Кіт Balody (16039)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
16039
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Вид | Кіт |
| Кількість деталей (шт.) | 1390 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 28 см x 14 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Великий динозавр Баріонікс (для лего Dino)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
D01
Великий динозавр Велоцираптор із шипами (для лего Dino)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
D19
Великий динозавр Гіганозавр (для лего Dino)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
D16
Великий динозавр Гіганотозавр із шипами (для лего Dino)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
D14
Великий динозавр Кіготь Дракона (для лего Dino)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
D18
Великий динозавр Птеродактиль птерозавр (для лего Dino)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
D23
Великий динозавр Птерозавр (синій) (для лего Dino)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
D22
Великий динозавр Теризинозавр (для лего Dino)
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
Артикул:
D37
