Показано 73–84 із 91
Конструктори
Конструктор Равлик Ґері з Губки Боба Balody (18388)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18388
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 513 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 8 см x 8 см x 8.6 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Робот Ніндзяго 4 в 1 (для лего, LEGO Ninjago)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
NINJ02
Конструктор Робот Ніндзяго 4 в 1 (для лего, LEGO Ninjago)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
NINJ03
Конструктор Робот Оптимус Прайм з мечами Power Optimus Prime (873 деталі)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
288039
| Бренд | Wangao |
|---|---|
| Серія | Трансформери |
| Кількість деталей (шт.) | 873 |
| Розмір зібраної моделі | 25 см x 15.6 см x 24.4 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 53 см x 7 см x 36 см |
Конструктор Робот Оптимус Прайм зі зброєю Energy Optimus Prime (656 деталей)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
188033
| Бренд | Wangao |
|---|---|
| Серія | Трансформери |
| Кількість деталей (шт.) | 656 |
| Розмір зібраної моделі | 24 см x 20 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 53 см x 7 см x 36 см |
Конструктор Робот Оптимус Прайм зі зброєю SkyFire Optimus Prime (658 деталей)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
188034
| Бренд | Wangao |
|---|---|
| Серія | Трансформери |
| Кількість деталей (шт.) | 658 |
| Розмір зібраної моделі | 28 см x 21 см x 12 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 53 см x 7 см x 36 см |
Конструктор Сенді Чікс з Губки Боба Sembo (612208)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612208
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 179 |
| Розмір зібраної фігурки | 12.2 см x 11.1 см x 14.2 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Сквідвард з Губки Боба Sembo (612206)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612206
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 120 |
| Розмір зібраної фігурки | 15.9 см x 5 см x 10.1 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Сквідвард із Губки Боба Balody (18385)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18385
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 877 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 21.2 см x 8 см x 9.4 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Танк Леопард 2A7 Leopard 1009 деталей
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
Артикул:
66058
| Бренд | LeYi |
|---|---|
| Серія | Військові |
| Кількість деталей (шт.) | 1009 |
| Розмір зібраної моделі | 34 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Танк М1 «Абрамс» Main Battle Tank M1 Abrams 1002 деталі
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
66050
| Бренд | LeYi |
|---|---|
| Серія | Військові |
| Кількість деталей (шт.) | 1002 |
| Розмір зібраної моделі | 34.5 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Танк Тигр Military Heavy Tank Tiger 968 деталей
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
Артикул:
66055
| Бренд | LeYi |
|---|---|
| Серія | Військові |
| Кількість деталей (шт.) | 968 |
| Розмір зібраної моделі | 33.5 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
