Показано 37–48 із 91
Конструктори
Конструктор Винищувач J-35 Sluban (B1186), 812 деталей
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
B1186
| Бренд | Sluban |
|---|---|
| Серія | Військові |
| Кількість деталей (шт.) | 812 |
| Розмір зібраної моделі | 38.4 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Винищувач J-20 Sluban (B1187), 1007 деталей
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
Артикул:
B1187
| Бренд | Sluban |
|---|---|
| Серія | Військові |
| Кількість деталей (шт.) | 1007 |
| Розмір зібраної моделі | 47.6 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Винищувач ModelBricks Sluban (B0755), 404 деталі
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
B0755
| Бренд | Sluban |
|---|---|
| Серія | Військові |
| Кількість деталей (шт.) | 404 |
| Розмір зібраної моделі | 36.2 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Винищувач Su-57 ModelBricks Sluban (B0986), 893 деталі
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
Артикул:
B0986
| Бренд | Sluban |
|---|---|
| Серія | Військові |
| Кількість деталей (шт.) | 893 |
| Розмір зібраної моделі | 45.2 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Військовий Гелікоптер MI-24S Sluban (B1137), 893 деталі
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
Артикул:
B1137
| Бренд | Sluban |
|---|---|
| Серія | Військові |
| Кількість деталей (шт.) | 893 |
| Розмір зібраної моделі | 50 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Гарфілд керуючий Роботом 176 деталей Feimibox (S44027)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
S44027
| Бренд | Feimibox |
|---|---|
| Серія | Гарфілд |
| Кількість деталей (шт.) | 176 |
| Розмір зібраної моделі | 10.2 см x 9 см x 9 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 15 см x 8 см x 18 см |
Конструктор Гарфілд Подорож навколо світу – Морський Корабель з механізмом 466 деталей Feimibox (S44075)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
S44075
| Бренд | Feimibox |
|---|---|
| Серія | Гарфілд |
| Особливості | Рухомі частини |
| Кількість деталей (шт.) | 466 |
| Розмір зібраної моделі | 22.6 см x 11.5 см x 17.7 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 32.5 см x 10 см x 25 см |
Конструктор Гелікоптер Чорний яструб Sluban ModelBricks (B1012), 692 деталі
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
B1012
| Бренд | Sluban |
|---|---|
| Серія | Військові |
| Кількість деталей (шт.) | 692 |
| Розмір зібраної моделі | 40.8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Губка Боб Balody (18379)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18379
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 694 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 13.5 см x 8 см x 15 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Губка Боб у машині-бургері Sembo (612204)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612204
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 186 |
| Розмір зібраної фігурки | 18 см x 8.8 см x 9 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Губка Боб у новорічній шапці Balody (18381)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18381
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 782 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 13.5 см x 8 см x 9.2 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Губка Боб-Пірат зі скринею Balody (18446)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18446
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 1634 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 18.4 см x 16.7 см x 10.4 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
