Показано 61–72 із 91
Конструктори
Конструктор Механічний Крокодил 996 деталей MJI (13056)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
13056
| Бренд | MJI |
|---|---|
| Серія | Тварини |
| Особливості | зі світлом, рухомі частини |
| Кількість деталей (шт.) | 996 |
| Розмір зібраної моделі | 36 см x 16 см x 18 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 38 см x 7.5 см x 28 см |
Конструктор Механічний Робот-Восьминіг 1768 деталей MJI (13085)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
13085
| Бренд | MJI |
|---|---|
| Серія | Тварини |
| Особливості | зі світлом, рухомі частини |
| Кількість деталей (шт.) | 1768 |
| Розмір зібраної моделі | 31.5 см x 32.5 см x 36 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 42 см x 7.5 см x 32 см |
Конструктор Механічний Тиранозавр Рекс T-Rex 1268 деталей MJI (13087)
Оцінено в 0 з 5
Немає на складі
Артикул:
13087
| Бренд | MJI |
|---|---|
| Серія | Тварини |
| Особливості | зі світлом, рухомі частини |
| Кількість деталей (шт.) | 1268 |
| Розмір зібраної моделі | 36 см x 22 см x 21 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір коробки | 38 см x 7.5 см x 28 см |
Конструктор Містер Крабс з Губки Боба Balody (18386)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18386
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 805 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 14.9 см x 8 см x 14.8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Містер Крабс з Губки Боба Sembo (612207)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612207
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 190 |
| Розмір зібраної фігурки | 14.2 см x 7.7 см x 11.5 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Патрік Стар з Губки Боба Balody (18383)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18383
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 1179 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 18 см x 14 см x 8 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Патрік Стар з Губки Боба Sembo (612205)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612205
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 120 |
| Розмір зібраної фігурки | 12.9 см x 7 см x 6.4 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Патрік Стар-Пірат з Губки Боба Balody (18447)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
18447
| Бренд | Balody |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 1778 |
| Тип деталей | Diamond Blocks (мікроблоки) |
| Розмір зібраної фігурки | 16 см x 19 см x 9.9 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Планктон з Губки Боба Sembo (612209)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
612209
| Бренд | Sembo |
|---|---|
| Серія | Губка Боб |
| Кількість деталей (шт.) | 127 |
| Розмір зібраної фігурки | 13.6 см x 7.2 см x 5.2 см |
| Вік | Від 6 років |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Покемон Гіарадос, 481 деталь Keeppley Gyarados (B0110)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
B0110
| Бренд | Keeppley |
|---|---|
| Серія | Pokemon |
| Кількість деталей (шт.) | 481 |
| Розмір зібраного Покемона | 30 см x 20 см x 9 см |
| Вік | Від 6 років |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Покемон М’юту, 347 деталей Keeppley Mewtwo (B0111)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
B0111
| Бренд | Keeppley |
|---|---|
| Серія | Pokemon |
| Кількість деталей (шт.) | 347 |
| Розмір зібраного Покемона | 24 см x 15 см x 13 см |
| Вік | Від 6 років |
| Пакування | Картонна коробка |
Конструктор Покемон Чарізард, 273 деталей Keeppley Charizard (B0108)
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
B0108
| Бренд | Keeppley |
|---|---|
| Серія | Pokemon |
| Кількість деталей (шт.) | 273 |
| Розмір зібраного Покемона | 24 см x 24 см x 13.5 см |
| Вік | Від 6 років |
| Пакування | Картонна коробка |
